Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Moja firma
Ulica veľká 156
811 01 Bratislava
tel: +421 000 000 000
fax: +421 000 000 000
example@example.com

NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

12. 02. 2019

Originálne puzzle LONDJI

LONDJI je španielska značka tradičných hier a hračiek s vlastnými originálnymi návrhmi. Od roku 2004 prichádza na trh s puzzle netradičných tvarov a dĺžok s krásnymi ilustráciami v príjemných pastelových farbách. Londji spolupracuje s viacerými španielskými výtvarníkmi a tak si z ponuky môžte vybrať puzzle vo vintage štýle, puzzle s klasickou alebo modernou ilustráciou. Akokoľvek, svet Londji je bohatý na inšpiratívne stretnutia a netradičné dobrodružstva :) Posúďte sami. 

                  

https://www.hravydomov.sk/PUZZLE-AZ-NA-MESIAC-d48.htm

                  

https://www.hravydomov.sk/PUZZLE-PSI-d39.htm

https://www.hravydomov.sk/PUZZLE-MOJA-DZUNGLA-d51.htm

Balenie i dieliky majú kvalitné prevedenie, sú navrhnuté a vyrobené v Barcelóne z ekologických materiálov – recyklovaného kartónu a papiera.

Ja som pre 3 ročného syna vybrala skoro 1,5 m dlhé puzzle Cesta ročnými obdobiami. Ide o veľké puzzle pre malé rúčky, ktorého skladanie sa stalo u nás doma vyhľadávanou aktivitou.

       

Puzzle je originálne navrhnuté  - pozostáva z 8 veľkých dielov, akoby rámu, do ktorého sa vkladá 2 -dielne puzzle jar, 3 - dielne puzzle leto, 4 - a 5 - dielne puzzle s milými obrázkami znázorňujúcimi cestu jeseňou a zimou.   

        

Skladať Londji puzzle je zábavne, či ste dieťa alebo dospelý. A zďaleka nejde len o hru. Puzzle zlepšuje vizuálnu pamäť, jemné motorické zručnosti, schopnosť koncentrácie i trpezlivosti.

  

https://www.hravydomov.sk/PUZZLE-CESTA-ROCNYMI-OBDOBIAMI-d52.htm

Celú ponuku LONDJI puzzle nájdete tu https://www.hravydomov.sk/Puzzle-c30_33_2.htm