Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Moja firma
Ulica veľká 156
811 01 Bratislava
tel: +421 000 000 000
fax: +421 000 000 000
example@example.com

NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

26. 01. 2019

HOLZTIGER – hodnotná ekologická hračka s dlhou životnosťou

Od Vianoc má môj syn nového kamaráta, veveričiaka Riška. Milé drevené zvieratko nemeckej značky Holztiger, ktoré je očarujúce na pohľad svojim prirodzeným výrazom, farebnosťou a minimalistickým dizajnom.
 
         

Nedávno však Goran objavil v mojom ateliéri krabicu s ostatnými zvieratkami Holztiger. Chcela som dokončiť prácu, tak som ho nechala nech sa popozerá. A myšlienka bola na svete! Veveričiakovi Riškovi je smutno a chcel by kamarátov - zajka a líštičku. 

     Ale aj maco a jeleň býva v lese... „Mami, tieto zvieratká si vezmem!"

                 

„Goran, ale to sú zvieratká, ktoré čakajú, kým ich mamky kúpia svojim detičkám!" Na odpoveď „Veď tie čo sú v krabici budú čakať ďalej, a tieto sa chcú ísť vonku prevetrať", som už nemala čo dodať. A v konečnom dôsledku predstava, že táto milá partička sa stane súčasťou nášho domova, sa pozdávala aj mne :)

A tak šli zvieratká s nami na čerstvý vzduch. Kontaktu so snehom som sa neobávala. Ekologická povrchová úprava dreva, by mala byť odolná slinám, potu i náhodnému výletu do vane.

                                                          
 
Keďze vonku bola priam jarná nálada, medveď vykukol zo svojho brlohu, jeleň sa prišiel napásť trávy, pozdravil zajka,...aj líštička pribehla zo zasneženého poľa... a na toto stretnutie sa z výšky prizerala veverička. 
 
            
 
Nové hračky sa poľahky stali súčasťou hravého procesu. V pravý čas im bolo dopriate aj pohostenie.
 
Zvieratká Holztiger sú zábavné a poučné, dobre sa držia v ruke vďaka príjemným zaobleným tvarom a hebkému povrchu. Je to výsledkom ručne opracovaného javorového dreva, ktoré by svojou tvrdosťou malo dobre odolávať detskej hre..., a tá môže byť s týmito podmanivými zvieratkami taká rôznorodá!
 
Deti sa učia z prostredia, ktoré ich obklopuje. Dizajnéri nemeckej značky Holztiger, vytvorili postavy i zvieratká s ktorými sa deti stretávajú v ich každodennom živote. Hračky im tak umožňujú prežiť to, čo videli v knihách, v prírode a čo zažili v reálnom živote. Tento cyklus pozorovania, interakcie a hry, rozvíja schopnosti porozumenia a tvorivosti.
 
         
 
                                    

Zvieratká sú vhodné pre rolové hry detí nielen v škôlke či v detskom klube, ale i doma. Ich čaru ľahko podľahnú aj dospelí, ktorí s nimi môžu deťom hrať malé predstavenia a oživovať rozprávanie príbehov a rozprávok.

 Zakúpiť si ich môžte tu: https://www.hravydomov.sk/Babiky-a-zvieratka-c30_30_2.htm