Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Moja firma
Ulica veľká 156
811 01 Bratislava
tel: +421 000 000 000
fax: +421 000 000 000
example@example.com

NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

O mne
O nás

Po rokoch umelecko-remeselnej činnosti a vzdelávania v oblasti predprimárnej a voľnočasovej pedagogiky, ma skúsenosti s vlastným rodičovstvom priviedli k snahe založiť internetový obchod pre mamičky a ich detičky, ktoré majú možnosť vychovávať a rásť trochu inak, trochu proti prúdu a pritom prirodzene.

Hravý domov je internetový obchod pre Vašu tvorivú, aktívnu a spokojnú rodinu.

Zameriavame sa na prírodné výtvarné pomôcky vychádzajúce z waldorfskej pedagogiky, rozvíjajúce a vzdelávacie hry, stavebnice a hračky predovšetkým z prírodných materiálov z dielní značiek ktoré myslia nielen esteticky, ale aj ekologicky.

Naše obľúbené hračky:

  • Podnietia predstavivosť, tvorivosť a dajú deťom slobodu rozvíjať sa vlastným tempom
  • Nevyžadujú žiadne batérie
  • Zahŕňajú veľmi málo plastu (najlepšie žiaden)
  • Stanú sa testom času, sú nadčasové a prispôsobiteľné rastovým štádiám dieťaťa a nakoniec sú stále najlepšou hračkou pre budúceho súrodenca
  • Majú hravú hodnotu sami o sebe
  • Rešpektujú našu planétu, sú šetrné k životnému prostrediu a udržateľné - sú vyrobené z recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov, netoxických a ekologických farieb, minimalizujú dopravu a uhlíkovú stopu
  • Získajte najvyššiu kvalitu a zaručenú hodnotu za svoje peniaze

V sekcii BÝVAME Vám ponúkame doplnky, ktoré sú prevažne ručne vytvorené s láskou pre Vás a pre Vaše deti, ktorým rozvíjajú estetické vnímanie, vzťah k remeslu a k umeniu.  

Radi Vás inšpirujeme aj k tvorbe malých umeleckých diel cez ponuku hudobných nástrojov a výtvarných pomôcok, ktoré nájdete v sekcii TVORÍME. 

Veľmi oceníme akúkoľvek spätnú väzbu :)