Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Moja firma
Ulica veľká 156
811 01 Bratislava
tel: +421 000 000 000
fax: +421 000 000 000
example@example.com

NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

12. 12. 2018

Neobyčajné hry

Grafická dizajnérka a ilustrátorka Beatrix Bohony s manželom Laszlom Zoldom, založili značku MARBUSHKA z osobných dôvodov. Nenašli vhodné hračky pre ich dcéru. Domnievali sa, že dieťa by malo mať v dosahu najmä kvalitné estetické hračky s hodnotným obsahom. 

         

         https://www.hravydomov.sk/GUS-d1.htm

A tak začali navrhovať a vyrábať hračky sami. Domáca dielňa sa rýchlo rozrástla na fungujúci podnik, ktorý pri výrobe využíva materiály ako je papier a drevo z trvalo udžateľných zdrojov, plátno, prírodné farbivá. Za filozofiou dizajnu je originálnosť, úprimnosť a hravosť. Marbushka prichádza s cieľom upozorniť na význam detských hier a vytvára nový svet, v ktorom sa deti a ich rodičia môžu tešiť a hrať spolu častokrát ako tímoví hráči.