Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

KONTAKTY

Moja firma
Ulica veľká 156
811 01 Bratislava
tel: +421 000 000 000
fax: +421 000 000 000
example@example.com

NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

Úvod » TVORÍME » Hudobné nástroje

Hudobné nástroje

Zvuky a rytmy obklopujú dieťa vo svete vnemov a pocitov. Potešenie zo zdieľania hudby vytvára spojenie medzi rodičom a dieťaťom, kde hudba má silu, ktorá presahuje slová. Hudba dokáže podporiť všetky oblasti vývoja dieťaťa - intelektuálnu, emocionálnu, motorickú, jazykovú. Možno to najdôležitejšie je, že hudba posilňuje dieťa a podporuje sebadôveru a sociálne zručnosti, ktorých výhody zostanú spolu s ním na celý život.

IQ PLUS MUSIC ponúka výnimočný výber hudobných nástrojov navrhnutých špeciálne pre deti. Sú vytvorené tak, aby boli bezpečné, spoľahlivé a vzdelávacie, ale zároveň atraktívne a zábavné.

Je dôležité poznamenať, že tieto produkty nie sú hračky. Sú to skutočné nástroje, ktoré sú veľmi muzikálne, naladené do správnych tónov. Jediný zreteľný rozdiel medzi nástrojom IQ Plus a nástrojom pre dospelých je ich veľkosť a v niektorých prípadoch farba.

Nástroje sú vyrobené z ekologicky obhospodarovaných plantáží kaučukovníka a siamského dubu v Thajsku.

 

 16,90 €

skladom4,40 €

skladom8,80 €

skladom5,20 €

skladom9,60 €

skladom12,90 €

skladom7,50 €

skladom19,90 €

skladom10,90 €

skladom9,70 €

skladom